• Arayüz
  :
  türkçe ingilizce almanca fransızca italyanca portekizce ispanyolca japonca cince rusça flemenkçe
 • Lisans
  : Ücretsiz
 • Güncelleme Tarihi
  : 29 Ocak 2015
 • Yayımcı
  : Mozilla
 • Ekleyen
  : Mehmet Fatih Merdamert
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows 2003, Windows 2000, Windows 8, Windows Vista, Windows 8.1, Windows XP
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • Mozilla Firefox
 • Mozilla Firefox
 • Mozilla Firefox

Editör Puanı

5 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

Mozilla Firefox İnternet Tarayıcısı

 

Mozilla Firefox İnternet Explorer ,Google Chrome ,Opera gibi bir internet tarayıcısıdır.

 

Mozilla Firefox u diğerlerinden ayıran en büyük özelliği son sürümünde IonMonkey üzerinden daha hızlı java sicript performansı sağlamış ve yeni HTML düzenleyicisi sayesinde daha kaliteli görsel veriler oluşturmayı başarmış ayrıca HTTP Proxy Transactions problemleri de son sürümünde düzeltilmiş gibi görünüyor.

 

Ayrıca Mozilla Fire fox un bir diğer özelliğinden bahsetmek istiyoruz add ons  (yandaki link den kolaylıkla ulaşabilirsiniz ) plugin leri ile  internette yapmak istediğiniz birçok uygulamayı  browserinize ekleyebilirsiniz .   Örnek vermek gerekir ise Google Buton uygulaması ile google nin çok kullanılan translate,mailbox,settings gibi uygulamalrını ,Youtube Video and Audio download özelliği ile youtube den istediğiniz video yada ses dosyasını belirltilen formatlarda ve çözünürlüklerde kaydetme imkanı veriyor.

 

RememberPass kullandığınız şifrelerinizi mobil aygıtınızdan  yada PC nizde otomatik olarak hatırlayan bir başka güzel özellik .   Fakat  toplamda Google Chrome nin üzerinde bir değere sahip olsada son indirme verilerine baktığımızda Chrome nin altında kaldığını görmekteyiz.

 

Ama yinede Mozilla Firefox  internet explorer , Chrome  veya Opera ya halen alternatif olabilecek kalitede bir tarayıcı program olduğunu belirtmeden geçmeyeceğiz.   Mozilla Firefox son sürüm indir bu özellikleri sayesinde kullanılmaya değer bir tarayıcı olmaya devam ediyor.

 

Tüm bu özellikleri ve web tarayıcı piyasasının ilklerinden olan ve sektöre getirdiği değişik bakış açısı ile oldukça geniş kitlelere kavuşan firefox tarayıcısı windows 2000 sonrası yayımlanmış olan tüm işletim sistemlerinde tam destek vermektedir.   Ayrıca ios ve linux sürümleri de mevcut olup internet kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Processing your request, Please wait....
Mozilla Firefox 38.05MB Mozilla Firefox (MAC) 38.05MB
Allindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli allindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.
 • Beaumejax

  this palce is so cool enjoy

 • İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  dokuz − 5 =

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>