Auslogics Registry Defrag son sürüm indir | En Yeni Download Sitesi
logo

Program indir

allindir.com üye ol

anasayfa windows mac ios android mobil
Anasayfa Windows Macintosh IOS Android Mobil

Auslogics Registry Defrag

Program Açıklaması

Arayüz:

türkçeingilizcealmancafransızca

Yayımcı:

Auslogics Software

Dosya Boyutu:

5.41MB

Ekleyen:

Görkem Deniz

Lisans:

Ücretsiz/Deneme

Versiyon:

7.5.3

Eklenme Tarihi:

5 Ağustos 2013

Güncellenme Tarihi:

04 Nisan 2014

Toplam İndirilme:

395

İşletim Sistemi:

Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP

Program Hakkında

 

En İyi Kayıt Defteri Birleştirme Programı

 

Auslogics Registry Defrag  sayesinde bilgisayarınızın kayıt defterini birleştirebilecek vede sorunlarını ortadan kaldıracaksınız.

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık her iş bilgisayarlar üzerinden yapılabilir oldu. Son yıllarda ise akıllı telefonlar sayesinde bu tip teknolojiler daha da küçülerek, her zaman yanımızda taşımaya elverişli hale gelmişlerdir.

Ancak bilgisayar gibi cihazlardan uzun vadede verim alınabilmesi için, düzenli olarak bakım yapılması gereklidir. Bilgisayarınıza uygulayabileceğiniz iki tür bakım vardır;fiziksel ve yazılımsal. Yazılımsal bakımı çeşitli programlar aracılığıyla en iyi şekilde gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır.

 

Auslogics Registry Defrag piyasadaki en güçlü kayıt defteri birleştirme programları arasında yer almaktadır. Zamanla bilgisayarınıza kurduğunuz programlar ile, bilgisayarınızın kayıt defteri şişer ve bu da bilgisayarınızın performansını olumsuz olarak etkiler.

 

Auslogics Registry Defrag, şişen kayıt defterini başarılıya birleştirip, sıkıştırarak bilgisayarınızın performansını büyük oranda artırmaktadır. Kayıt defteri, bilgisayarların en önemli yazılımsal parçasını oluşturmaktadır. Bu nedenle de düzenli olarak Auslogics Registry Defrag gibi kaliteli programlar ile birleştirme işleminin yapılması gerekmektedir.

 

Auslogics Registry Defrag, bilgisayarınızın kayıt defterindeki girdileri belirli bir düzene sokup, aynı zamanda da sıkıştırarak, kayıt defterindeki boş girdileri silerek, bilgisayarınızın verimini büyük  ölçüde artırmanıza yardımcı olacak bir programdır. Deneme sürümü olan bu programdan memnun kaldığınız taktirde, üreticisinin sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.Programın dili İngilizce, ancak bu kafanızı karıştırmasın çünkü Auslogics Registry Defragson sürüm indir, çok basit bir ara yüze sahiptir.

 

Program genel hatları ile çok kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olduğu için kullanımı da çok kolay e tabii doğal bizde bu etkin programı denemenizde fayda göreceğinizi düşünüyoruz.

 

7.5.3 versiyonunda yapılan değişiklikler: Kritik hatalar gderilerek daha stabil çalışma ayrıca Windows 8.1 sürümü ile uyumlu çalışma güncellemesi  gelmiş.

Processing your request, Please wait....
        Allindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli allindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.                
Kullanıcı Yorumları

Bir Cevap Yazın


− 4 = iki

Program Resimleri

Editörün Notu:
3.5 stars        
 •  

  Benzer Programlar

 • FotoAlbum

  FotoAlbum

    Dijital Fotoğraflarınızı Albüme Yada Slide...

 • Avira Internet Security 2013

  Avira Internet Security 2013

    Çok Özellikli Anti-virüs Ve Virüs Koruma P...

 • internet Download Manager

  internet Download Manager

    Dosya İndirme Programı vede Çok Hızlı &nb...

 • Razer Game Booster

  Razer Game Booster

    Oyunlar İçin Performans Arttıran Prog...

 • Total Network Inventory

  Total Network Inventory

    Yerel Ağ Envanter Programı   Tota...

 • Speed MP3 Downloader

  Speed MP3 Downloader

    MP3 Arama ve  İndirme Programı   ...

 • KeyScrambler Personal

  KeyScrambler Personal

    Güvenli Web Tarayıcı Şifreleyicisi &...

 •    

  Firmanın Diğer Programlar

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag

    En İyi Kayıt Defteri Birleştirme Prog...

 • 

  ALLindir

  YENİ EKLENENLER

  POPÜLER PROGRAMLAR

  EDİTÖRÜN TAVSİYESİ

  www.allindir.com içeriği kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden indirmiş olduğunuz dosya ve programlar ile ilgili öncelikle virüs kontrolü yapmanızı özellikle öneririz. www.allindir.com'un tüm hakları saklıdır. Copyright © 2013-2014 allindir.com