Adobe Flash Player son sürüm indir | En Yeni Download Sitesi
logo

Program indir

allindir.com üye ol

anasayfa windows mac ios android mobil
Anasayfa Windows Macintosh IOS Android Mobil

Adobe Flash Player

Program Açıklaması

Arayüz:

türkçeingilizcealmancafransızca

Yayımcı:

Adobe Systems

Dosya Boyutu:

18.00MB

Ekleyen:

admin

Lisans:

Versiyon:

14.0.0.145

Eklenme Tarihi:

10 Mart 2013

Güncellenme Tarihi:

10 Temmuz 2014

Toplam İndirilme:

100336

İşletim Sistemi:

Windows 7, Windows 2003, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2008

Program Hakkında

 

Web Tarayıcı Video Oynatma Programı Adobe Flash Player

 

Adobe Flash Player Internet Explorer ve diğer Browserler için geliştirilmiş bir video , animasyon ve online oyunları çalıştırabilen  programıdır .Program genel özellikleri ile flash player gereksinimi olan sayfaları görüntülemenizi yada flash uygulamalı oyunları çalıştırmanızı sağlayan bir programdır.

 

Bu tip eklentilerin bilgisayarınızda mutlaka olması gerektiğini öncelikle belirtelim çünkü gelişen web yazılımları sayesinde hem oyun hemde video oynatma sitelerinin % 90 gibi yüksek bir oranda Adobe Flash Player kullanılmaktadır. Gerçi Chrome, FireFox Mozilla yada Opera gibi web tarayıcılar ile beraber yüklenmesine rağmen halen tarayıcı piyasasını elinde bulunduran Explorer e sonradan Yüklenmektedir.

 

Web sitelerindeki birçok video oynatıcılar, eklentiler , oyun veya animasyonları ve benzer uygulamaları çalıştırabilmeniz için  için Adobe Flash Player mutlaka bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmektedir.

 

Flash player günümüzün, özellikle internet üzerinde video izleme yada online oyunların vazgeçilmezi olsa da dünya devi Apple Flash playerin yapısına karşı. Flash player programı yapısı gereği yüksek donanım gereksinimi duyan bir program bu durumdan dolayı özellikle Apple uzun bir süre cihazlarında Flash desteği vermedi.

 

Ancak program o kadar yaygın bir şekilde kullanılıyor ki bu duruma Apple bile bu engele daha fazla karşı duramayarak destek vermek zorunda kaldı ve şu anda hem mobil cihazlarında hemde Imac, macbook air gibi cihazlarında flash player desteğini getirmek sorunda kaldı.

 

Adobe Flash Player bir çok tarayıcıda flash ile yazılmış uygulamaları  görüntülenmesini sağlayan platformlar arası, internet tabanlı bir görüntüleme yazılı olması ile birlikte Flash Player ile HD veya HQ videoları , internet üzerinden oynanan oyunları ,grafik oynatma veya oluşturma için kullanılır.

 

Adobe Flash Player aynı zamanda  mobil cihazlara da destek vermektedir birçok andiroid uygulaması Flash Player tabanlı olarak hazırlanmaktadır. IOS haricinde ki hemen hemen tüm işletim sistemlerinin Adobe Flash Player desteği verilmektedir.

 

Windows 98 den bu yana çıkmış olan bütün işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışan program aynı zamanda tüm Explorer serilerine destek vermektedir, Web üzerinden video oynatmak veya flash destekli oyunları oynayabilmek veya birçok diğer uygulamaya verdiği desteği ile  Adobe Flash Player güncelliğini halen korumakta bir çok otorite flash teknolojisi bitti daha fazla geliştirilemez dese de adobe yayımladığı yeni sürümleri ile güncellemelerine devam diyor.

 

Adobe Flash Player son sürüm indir , PC nizde mutlaka olması gereken bir yazılım olduğu için listemize eklemekte hiç tereddüt emiyoruz. Çünkü hali hazırda adobe flash player e alternatif olarak shock wave, java yada silverlight  gibi yazılımlar olsa da halen en çok kullanılan program flash player dir.

 

Son sürümde olanlar: Daha istikrarlı çalışma ve birçok güvenlik araçları için düzenlemeler yapılarak daha stabil çalışma özelliği ve daha karmaşık sayfalarda daha stabil çalışma geliştirildi.

Bilgisayarınızda mutlaka olması gereken bir yazılım  olarak listemizdeki yerini almış bulunmakta android ile de eş zamanlı olarak güncellemeleri yayımlandığını da hatırlatmak isteriz. Ayrıca MAC sistemleri için adobe flash player eklentisi de aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

 

 

 

Önemli Not: Mobil cihazlar için Install Flash Player.apk dosyasını buradan indirebilirsiniz.

 

Processing your request, Please wait....
        Allindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli allindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.                
Kullanıcı Yorumları

“Adobe Flash Player” için 3 cevap

 1. […] bir kaç eklenti olması gerekmektedir. Bunlardan biri milyarlarca bilgisayara yüklenmiş olan Adobe Flash Player veya Adobe Shockwave gibi eklentilerdir. Ancak bu eklentilerin arasına son yıllarda hızlı bir […]

 2. [...] bilgisayarınızda plugin veya animasyon ihmal ve benzeri uygulamalar oynayabilir, indirmek ve Adobe Flash Player gerekir [...]

 3. [...] bilgisayarınızda plugin veya animasyon ihmal ve benzeri uygulamalar oynayabilir, indirmek ve Adobe Flash Player gerekir [...]

Bir Cevap Yazın


− 2 = dört

Program Resimleri

Editörün Notu:
4.5 stars        
 •  

  Benzer Programlar

 • PowerGrep

  PowerGrep

    Dosya ve Klasör içinde Kelime Arama Progra...

 • CoffeeCup HTML Editor

  CoffeeCup HTML Editor

    HTML Editör Programı   Coffe...

 • PdfEdit995

  PdfEdit995

    Yazdırılabilen Tüm Belgeleri PDF ye Ç...

 • TOWeb

  TOWeb

    TOWeb Web Tasarım Programı.   TOW...

 • MDB Viewer Plus

  MDB Viewer Plus

    Microsoft Access Programı Dosyaları Görünt...

 • Super MP3 Download

  Super MP3 Download

    Hızlı MP3 Download Programı   ...

 • Child Control 2013

  Child Control 2013

    Çocuk PC Kullanım Takip Programı &nb...

 •    

  Firmanın Diğer Programlar

 • Adobe Flash Player

  Adobe Flash Player

    Web Tarayıcı Video Oynatma Programı A...

 • 

  ALLindir

  YENİ EKLENENLER

  POPÜLER PROGRAMLAR

  EDİTÖRÜN TAVSİYESİ

  www.allindir.com içeriği kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden indirmiş olduğunuz dosya ve programlar ile ilgili öncelikle virüs kontrolü yapmanızı özellikle öneririz. www.allindir.com'un tüm hakları saklıdır. Copyright © 2013-2014 allindir.com